w , , , ,

Szczątki pocisków spadły w trzech dzielnicach Kijowa

Jak poinformował burmistrz Kijowa, pracownicy medyczni hospitalizowali jedną osobę poszkodowaną w stołecznym powiecie podolskim

© Zdjęcia: КМВА - Telegram
© Zdjęcia: КМВА - Telegram

Dzisiaj, w Kijowie od godziny 10:45 pojawiły się doniesienia o odkryciu sześciu fragmentów rakiet. Poinformowała o tym stołeczna administracja wojskowa w Telegramie.

Tak więc gruz spadł w dzielnicy Obolonsky w pobliżu stacji benzynowej, na nawierzchnię drogi z zapłonem i na zieloną strefę.

Resztki rakiety spadły dzielnicy Desnyan, na teren jednego z parków, a w obwodzie Dnieprowskim — na nawierzchnię dróg w różnych miejscach.

W dzielnicy Podilsk, w wyniku spadających resztek, wybuchł pożar na dachu dwupiętrowego budynku. Pożar został opanowany… Trwa wyjaśnianie informacji o poszkodowanych. Należy przebywać w schronach jeszcze przez godzinę, dopóki nie wyłączy się alarm powietrzny” – czytamy w komunikacie.

Z kolei burmistrz Kijowa Witalij Kliczko poinformował, że medycy hospitalizowali jedną osobę poszkodowaną w obwodzie podolskim.

Przypomnijmy, że w poniedziałek wieczorem ponad 40 wrogich celów powietrznych zostało zniszczonych nad Kijowem, bez uszkodzeń krytycznych, strat i ofiar. Wtedy w trzech dzielnicach stolicy słychać było odgłosy eksplozji.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
© Zdjęcia: RIA Novosti/Reuters

Media dowiedziały się o chińskiej ofercie dla Europy

© Zdjęcia: Marek Lapis - Forum

Możliwa jest wojna między Rosją a NATO – zadeklarował szef czeskiego Sztabu Generalnego